Nabídka fotografií

Obklopte se tím, co máte rádi

Nabídka fotografií

Ano, dělám to také tak. Jelikož nemohu být neustále jen v přírodě – i když bych samozřejmě velmi rád – nechávám si z některých svých oblíbených snímků vyrobit fotoobrazy. Ty mi pak dělají radost v průběhu celého roku. Zejména tažní ptáci, kteří u nás v zimě nejsou ...

… stejně tak si v případě fotografické krajinky připomínám svá oblíbená místa. Zcela nekriticky například obdivuji jižní Moravu, či naše podzimem nazdobené divoké Jeseníky. S dobrým osvětlením jsou opravdu pokaždé jiné!

Každý z nás má ale jiné „srdeční“ záležitosti, jiná oblíbená zvířata, či krajiny. Na mně, co by fotografovi, je přenést tu krásu k Vám domů. To dělám velmi rád. Je mi opravdu velkým potěšením dovršit smysl fotografování tím, že můj snímek zútulní něčí byt, či kancelář a dělá mu tak dlouhodobou radost. Toho si vážím a hřeje mě to.

Jak to může vypadat?

Jak na to?

Pokud se rozhodnete, že si chcete pořídit signovaný originál přímo Vy, nebo chcete někomu věnovat vhodný a originální dárek v podobě fotoobrazu, jednoduše mi napište. Je to nejrychlejší cesta. Mé fotografie už mají mnoho spokojených majitelů.

Pamatujte ale na to, že vhodně zvolený fotobraz se může stát přístavem Vaší duše nebo například originálním designovým akcentem, či těžištěm kanceláře atd. Je tedy nezbytné mít konkrétní představu o tom, čeho chcete nákupem obrazu docílit – chci si doma vytvořit uklidňující pocit zázemí nebo vnést dynamiku do jinak fádního prostředí? V tomto je třeba mít předem jasno, protože v tomto jediném Vám nemohu poradit. K výběru jsou Vám k dispozici mé galerie. Pomocí kontaktního formuláře mi prosím zašlete číslo požadované fotografie nebo přímo její náhled. Děkuji.

014
067

Se zbytkem Vám už rád pomohu. Vybereme společně vše od velikosti fotoobrazu, přes jeho adjustaci, až po rám. Jsem schopen Vám také doporučit fotografii přímo na míru vašeho domova prostřednictvím estetické simulace. Pak už stačí jen vhodná stěna a osvětlení a je hotovo. Každá návštěva si Vás díky vkusné volbě a osobitosti prostoru bude pamatovat.

015
069

Co za to?

Ceny se odvíjejí od parametrů produktu. Jsem schopen vyrobit stejně tak malý magnetický obrázek na ledničku, jako několikametrové maturitní tablo (realizuji i zakázková focení). Mohu Vám nechat vytisknout obraz na plátně, či na lehčené pěnové Kapa podložce, zarámovat, či nerámovat, to vše je na Vaší volbě.

Signovaný a zabalený obraz Vám pak obvykle dopravím sám, či zašlu přepravní společností. Vše (zpracování, doručení, výroba, doprava) se odehrává v rámci cca 10 pracovních dnů.

Následující text a tabulka Vám udělá konkrétní představu o ceně Vámi vybraného motivu v korelaci s jeho adjustací.

Fotoobrazy s laminací

Odolávají nepříznivým vlivům (UV záření, vlhku a prachu). Lze je otřít i vlhčeným ubrouskem, aniž by se povrch poškodil. Vhodný je pro nalepení na Kapa podložku. Kapa podložka je lehounký samonosný materiál, na který se tisk adjustuje. Používá se do rozměru jednoho metru. Tloušťka je 1 cm, u malých obrazů 0,5 cm. Lze je prezentovat i na chodbách, hasičských stanicích, či v místnostech se zvýšenou vlhkostí.

 • 30 × 45 cm – 1 300 Kč
 • 50 × 75 cm – 1 500 Kč
 • 66,5 × 100 cm – 2 500 Kč
 • 80 x 120 cm – 3 000 Kč
 • 100 x 150 cm – 4 000 Kč
 • 150 cm a více, kolekce (množstevní sleva) – cena dohodou

Pozn.: Rám navyšuje cenu dle jeho typu cca o 30 %

Fotoobrazy na plátně (napnuto na dřevěném rámu)

Díky strukturovanému povrchu působí velmi exkluzivně, jsou ale choulostivé na prach, vlhko a kolísání teplot. Lze prezentovat ve vytápěných místnostech s minimální vlhkostí a prašností – obývák, ložnice, kancelář..

 • 40 × 60 cm – 2 700 Kč
 • 60 × 90 cm – 3 700 Kč
 • 80 x 120 cm – 4 700 Kč
 • 120 cm a více, kolekce (množstevní sleva) – cena dohodou
Pozn.: Rám navyšuje cenu dle jeho typu cca o 30 %

Fotoobraz FINEART na Kapa podložce + hliníkový rám

Jde o výborné materiály (akvarel, baryt) s nevšedním barevným rozsahem. Asi to nejlepší, na co se tiskne. Barytový materiál využívám pro své výstavy. Je barevně velmi stálý! Vhodný je pro paspartování nebo pro nalepení na Kapa podložku. Kapa podložka je lehounký samonosný materiál, na který se tisk adjustuje. Není nutné jej rámovat. tloušťka je 1 cm. Nelze použít na metrové a větší rozměry bez rámu s ohledem na možný průhyb dle vlhkosti místnosti.

 • 30 x 45 cm – 3 000 Kč
 • 66,5 × 100 cm – 4 000 Kč
 • 80 x 120 cm – 5 000 Kč
 • 100 x 150 cm – 6 000 Kč
 • 150 cm a více, kolekce (množstevní sleva) – cena dohodou
Pozn.: Rám navyšuje cenu dle jeho typu cca o 30 %
Pro získání fotografie se na mě s důvěrou obraťte. Děkuji.